Preču salīdzināšana (0)


GPS IZSEKOŠANAS IERĪCE KONEKTORĀ OBD2

GPS IZSEKOŠANAS IERĪCE KONEKTORĀ OBD2

Šī ir transportlīdzekļa izsekošanas ierīce. Lietošana ir ļoti vienkārša: ierīcē tiek ievietota SIM k..

60,00€ Ar nodokļi: 60,00€

GPS SEKOTĀJS 12-24V

GPS SEKOTĀJS 12-24V

GPS sekotājs12-24V – ierīce objekta vietas noteikšanai. Uzticama ierīce, kura darbojas no pastāvīgas..

72,00€ Ar nodokļi: 72,00€

GPS SEKOTĀJS DINO ORIGINAL

GPS SEKOTĀJS DINO ORIGINAL

GPS SEKOTĀJS - ierīce precīzai objekta atrašanās vietas noteikšanai. GPS tracker ierīcē ievietojama ..

72,00€ 115,00€ Ar nodokļi: 72,00€

AUTOMOBIĻA RELEJA VEIDĀ MASKĒTĀ GPS IZSEKOŠANAS IERĪCE

AUTOMOBIĻA RELEJA VEIDĀ MASKĒTĀ GPS IZSEKOŠANAS IERĪCE

GPS izsekošanas ierīce ir maskēta automobiļa releja veidā, tāpēc paslēpt to ir vēl vienkāršāk. Tas ..

79,00€ Ar nodokļi: 79,00€

GPS IZSEKOTĀJS "MIKRO"

GPS IZSEKOTĀJS "MIKRO"

Izsekotājā ieliekot SIM karti un izsūtot pieprasījumu, saņemat SMS ar kartes saiti. Šim GPS izsekotā..

89,00€ 120,00€ Ar nodokļi: 89,00€

GPS SEKOTĀJS GUĻOŠS

GPS SEKOTĀJS GUĻOŠS

Šis GPS sekotājs ir īpaši grūti atrodams un tam ir noņemšanas adapters. Guļošs GPS sekotājs ar dzi..

99,00€ 152,00€ Ar nodokļi: 99,00€

GPS SEKOTĀJS MINI

GPS SEKOTĀJS MINI

GPS sekotājs Mini – ierīce objekta atrašanās vietas noteikšanai. Viena no mazākajām ierīcēm tirgū. I..

99,00€ 170,00€ Ar nodokļi: 99,00€

GPS SEKOTĀJS SUŅIEM

GPS SEKOTĀJS SUŅIEM

GPS sekotājs suņiem – tagad vienmēr zināsiet kur atrodas Jūsu mājdzīvnieks. Ierīce Jums atsūtīs SMS..

99,00€ Ar nodokļi: 99,00€

GPS IZSEKOŠANAS IERĪCE – PULKSTENIS

GPS IZSEKOŠANAS IERĪCE – PULKSTENIS

GPS izsekošana ir iebūvēta rokas pulkstenī, kurā ievietota SIM karte. Tas ir ļoti ērti, ka jūs vara..

105,00€ Ar nodokļi: 105,00€

GPS SEKOTĀJS MAGNET

GPS SEKOTĀJS MAGNET

GPS SEKOTĀJS MAGNET – tā ir GPS izsekošanas ierīce, kura paredzēta precīzai objekta atrašanās vietas..

143,00€ Ar nodokļi: 143,00€

Rāda no 1 līdz 10 kopā 10 (Kopā lapu - 1)

GPS sekošanas ierīces

GPS izsekotājs jeb GPS izsekošana - kas tā ir par lietu un kam tā ir vajadzīga? Dažreiz mēs aizdomājamies, ka būtu lieliski zināt, kur šobrīd atrodas konkrēts cilvēks. Faktiski mēs vienkārši varam viņam piezvanīt un pajautāt, taču nav garantijas, ka mēs saņemsim patiesu atbildi. Jāatceras arī, ka cilvēks var vienkārši neatbildēt uz zvanu, tā dodot mums vaļu fantāzijām, lai izstrādātu vissliktāko scenāriju. Šim nolūkam tika izgudrota GPS izsekošana - GPS tracking device.

GPS izsekotājs - ir datu saņemšanas un pārsūtīšanas ierīce, kas domāta automašīnu, cilvēku vai citu objektu, kam tā ir pievienota, izsekošanai. Tā saucas - GPS izsekošana. GPS izsekotājs ir aprīkots ar GPS uztvērēju, ar kura palīdzību tiek noteiktas atrašanās koordinātas. Tāpat arī auto GPS izsekošana – izsekošanas iekārtai ir GSM raidītājs, kas pārraida datus caur SMS vai GPRS, lai tos varētu nosūtīt uz serveru centru, kur ir īpaša programmatūra satelīta uzraudzībai. Papildus GPS uztvērējam un raidītājam svarīgs izsekotāja tehniskais elements ir GPS antena, kas var būt ārēja vai integrēta izsekotājā.

GPS izsekotājs jeb GPS izsekošana var būt lietojama dažādiem mērķiem. Dažos gadījumos GPS izsekošanas ierīces top ļoti svarīgas, piem., ļoti greizsirdīgam draugam vai draudzenei. Ar GPS izsekošanas ierīces palīdzību viņi veic slepenu savas otrās pusītes izsekošanu un vienmēr zina, kur viņa atrodas. Fakts, ka GPS izsekošanas iekārtas nebūt nav līdzeklis patoloģiski greizsirdīgiem pāriem. Dažreiz otrā puse vienkārši sāk izturēties ārkārtīgi aizdomīgi, paliek darbā pēc darba laika beigām, bieži iegriežas pie dīvainiem draugiem, zaudējot uzticību partnera acīs. Uzticības zaudēšanas gadījumā ir ļoti svarīgi to atgūt, tāpēc GPS izsekošanas iekārtas palīdzēs jums noteikt, vai jūsu otrā puse atrodas tajās vietās, kuras jums tiek stāstītas.

Izsekošanas ierīces bieži izmanto uzņēmumi, kur darbinieki vada dienesta automašīnas. Bieži gadās, ka uzrādītais nobraukums precīzi neatbilst nobrauktajam degvielas daudzumam. Citos gadījumos darbinieki aizdomīgi ilgi brauc no punkta A uz punktu B. Šādas darbības rada zaudējumus uzņēmumam. Jautājot darbiniekiem par iepriekš minētajām problēmām, neviens nevēlas tās atzīt, tāpēc izmantojiet GPS izsekotāju, lai uzzinātu patiesību.

GPS izsekotāju var kontrolēt ar SMS komandām. Vienkārši nosūtiet atbilstošu komandu un iegūstiet google maps tiešsaisti ar objekta atrašanās vietu tālrunī. Precīzākai un ērtākai izsekošanai daži GPS izsekotāji ir savienoti ar serveri. Izsekošanas ierīce, kas ir savienota ar serveri, ir pastāvīgi redzama. Serverī var redzēt visu objekta maršrutus un vietu, kur tas atrodas pašreiz. Tas ir ļoti ērti, jo, ja jums nebija iespējas konkrētā brīdī pārbaudīt objekta atrašanās vietu, to var izdarīt, apskatot servera vēsturi. Mūsu internetveikalā šādas iespējas ir divām ierīcēm, viena no tām ir GPS sekotājs magnet. Šis GPS izsekotājs ir labs ne tikai tādēļ, ka ir iespēja to savienot ar serveri, bet arī ar to, ka to var pievienot pie pastāvīga savienojuma ar līdzstrāvas barošanas avotu. Kāpēc pastāvīgs savienojums ar līdzstrāvas barošanas avotu ir tik ērts? Tāpēc, ka jūs varat būt pārliecināti, ka GPS izsekotājs nekad neizlādēsies un automašīna vienmēr būs redzama.

GPS izsekošanas ierīces ir pieejamas dažādos izmēros - no īpaši mazām līdz ārkārtīgi lielām. Liela izmēra GPS izsekotāji visbiežāk it tik lieli, jo tiem ir liels iebūvētais akumulators. Lielā iekšējā akumulatora jauda nodrošina ilgu enerģijas laiku, kas ir ļoti svarīgi, ja izsekošanas ierīcei nav savienojuma ar strāvu. Tas ir ļoti ērti, jo nevajadzēs pārvietot GPS izsekotāju no vietas, kur tas tiek novietots, lai katru reizi to uzlādētu. Šādas darbības var radīt aizdomas un nav arī īpaši drošas. Neliela izsekošanas ierīce ir ērta, jo to var paslēpt praktiski jebkur. Maza izmēra izsekošanas ierīces parasti izmanto nevis automašīnu, bet cilvēku izsekošanai - tos ievieto kabatā, rokassomiņā vai kādā citā personīgā mantā, ko cilvēks nēsā līdzi. Mazākais produkts, ko piedāvā mūsu internetveikals, ir GPS mini izsekotājs. Ar GPS izsekotāja palīdzību var izsekot ne tikai cilvēkus, bet arī dzīvniekus. Izmantojot speciālu GPS suņu kakla siksnu, jūs vienmēr redzēsit, kur jūsu suns atrodas, tāpēc tā aizbēgšana nesacels lielu uztraukumu.