Ietekumi

Kā izvēlēties GPS izsekošanas ierīci?

Kā izvēlēties GPS izsekošanas ierīci?

GPS izsekošanas ierīce – ierīce, ar kuru pavisam ne visi sastopas sava ikdienas dzīvē. GPS izsekošanas ierīce – diezgan specifiskā ierīce, un tās uzdevums arī ir diezgan specifisks. Kādēļ ir vajadzīga GPS izsekošanas ierīce? Galvenokārt, lai izsekotu pašu cilvēku vai viņa automobili. Protams, nav obligāti atbildēt uz jautājumu par to, vai šī izsekošana ir slepena. Kādos gadījumos automobiļa izsekošana nav slepena? Piemēram, ja tas ir dienesta automobilis. Maksimālā darbības optimizācija ir svarīga katrai kompānijai, bet, ja laiks, kas ir patērēts komandējumiem, tiek izmantots neproduktīvi, tad kompānija cieš zaudējumus, gan no laika izlietojumu, gan arī no degvielas patēriņa redzespunkta. Tādos gadījumos izsekošanas iekārtas ir lietderīgas disciplīnas uzturēšanai darbinieku vidū, kuri tā vietā, lai strādātu, izmanto dienesta automobili personīgajos nolūkos.

Kā tad izvēlēties visderīgāko GPS izsekošanas ierīci? Viss ir atkarīgs no jūsu vajadzībām. Ja jūs gribat izsekot cilvēku, jums ir jāizvēlas ierīce, pēc iespējas ar mazāku izmēru. Neliela trekera priekšrocība ir tā, ka jūs varat viegli ielikt to kabatā, mugursomā, somiņā vai jebkuru citu mantu un, tādējādi, vienmēr zināt, kur atrodas objekts, kuru jūs izsekojat.Gadījumā, ja ir nepieciešams izsekot automobili, tad izvēle palielinās. Ir daži aspekti, kuri ir jāņem vērā, izvēloties automobiļa GPS sekošanas iekārtas. Vispirms, novērtējiet, cik bieži jūs varēsiet uzlādēt ierīci. Ņemiet vērā, ka trekera uzlādēšanai jums ir jānoņem tas no automašīnas, jāuzlādē un no jauna jāuzstāda. Ir saprotams, lai to veiktu, ir vajadzīga regulārā piekļuve automobilim.
Ja jums ir iespēja bieži uzlādēt savu automašīnas GPS izsekošanas ierīci, jūs varat izvēlēties trekeri ar daudz īsāku gaidīšanas režīmu. Visīsākais gaidīšanas režīms Dino GPS trekerim ir 8 stundas. Ierīces ar daudz īsāku gaidīšanas laiku, ir mazākas izmēra aspektā, tāpēc tās viegli noslēpt, un to cena ir zemāka.Ja nav iespējas bieži uzlādēt GPS izsekošanas ierīci, izvēlieties ierīci ar ilgstošu gaidīšanas režīmu. Pie mums esošo iekārtu vidū visilgākais gaidīšanas režīms ir GPS trekerim T20 ar magnētu. Tā gaidīšanas režīms sasniedz 12 mēnešus. Atbilstoši tāda ilgstošā gaidīšanas laika dēļ šī trekera cena ir viena no visaugstākajām. Gps sekotājs magnet trekeris der tiem, kurš grib vislabāko cenas un kvalitātes attiecību. Tā gaidīšanas režīms ir līdz 60 dienām. Šim GPS trekerim arī ir citas priekšrocības. Tā korpusā ir jaudīgs magnēts, ar kuru jūs varēsiet piestiprināt to automobiļa dibenam, un jums nav jāuztraucas saistībā ar iespēju iekļūt automobiļa iekšienē. Speciālais apvalks, kas ietilpst komplektā, nodrošinās aizsardzību pret netīrumiem un mitrumu. Tāpat arī ir iespēja pieslēgt šo trekeri serverim un vienmēr redzēt, kur atrodas automobilis. Sekošanas ierīce, kura ir pieslēgta serverim, ievērojami ātrāk izlādējas, bet to var viegli atrisināt, pieslēdzot to nepārtrauktam barošanas avotam.

Kā jau tika minēts iepriekš, dažas ierīces var būt pieslēgtas serverim. Kādos gadījumos ir vajadzīgs serveris? Tas ir nepieciešams, kad ir svarīga katra automobiļa maršruta nianse. Izmantojot serveri, jūs pastāvīgi varat redzēt, kā kustas automobilis. Jums arī būs iespēja pārlūkot maršruta vēsturi, kas ir ļoti ērti, ja jums nebija iespējas pārbaudīt automobiļa atrašanas vietu interesējošajā momentā. GPS ierīces bez servera nosūta automobiļa atrašanās vietu tikai pēc tam, kad ir nosūtīta komanda ar SMS vai zvanu. Tas nozīmē, ka jūs varat uzzināt, kur atrodas automobilis, tikai konkrētajā brīdī.

Ierīces, kuras ir pieslēgtas serverim, mēs arī rekomendējam pieslēgt nepārtrauktās barošanas avotam. Tā kā serveris pastāvīgi sūta signālu, tad GPS izsekošanas ierīce ātri izlādējas, tāpēc pat sekošanas ierīce ar visilgāko gaidīšanas režīmu var izlādēties vairāku dienu laikā. Nepieciešamības gadījumā pastāvīgās barošanas avotam jūs arī varat pieslēgt dažas ierīces bez servera. Tas garantē jums, ka GPS izsekošanas ierīce noteikti neizlādēsies vajadzīgajā brīdī.

Tādējādi, ja apkopot visu sniegto informāciju, izvēloties trekeri, ir svarīgi patstāvīgi novērtēt, kuru un ko izsekosiet, vai gribat pastāvīgi sekot objektu vai vienkārši zināt tā atrašanās vietu noteiktajos brīžos, un vai jūs varēsiet uzlādēt to. Pēc tam, ņemot vērā arī tehniskos trekeru datus, jums atliek izvēlēties jūsu vajadzībām visatbilstošāko. Ja jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības, jūs varat piezvanīt pa norādītiem numuriem, mēs vienmēr labprāt palīdzēsim jums izvēlēties visderīgāko ierīci.