Kā izvēlēties noklausīšanās iekārtas?

Noklausīšanās ierīce ir pavisam nav vispopulārākais produkts pasaulē, tāpēc nav apbrīnojami, ka vairākums nezina, kādam nolūkam tā ir paredzēta un pēc kāda principa darbojas. Noklausīšanās ierīce palīdzēs jums attālā veidā tieši sadzirdēt, kas notiek jūs interesējošā objektā. Kā tā darbojas? Ļoti vienkārši. Jūs vienkārši ievietojat parastu, tālrunim paredzēto SIM karti noklausīšanās „vabolītē” un zvaniet uz šīs SIM kartes numuru. Noklausīšanās iekārta automātiski pieslēgsies, un jūs sadzirdēsiet, kas notiek tajā vietā, kur jūs atstājāt noklausīšanās ierīci.

Kā tad izvēlēties noklausīšanās ierīci? Tā kā noklausīšanās pēc būtības vienmēr notiek slepeni, sākumā padomājiet, kur jūs gribētu paslēpt noklausīšanās iekārtu. Pēc tam novērtējiet, kādam izmēram ir jābūt „vabolītei”, lai tā būtu atbilstīga izvēlētai vietai. Daudziem trūkst ideju, kur var paslēpt noklausīšanās iekārtu, tāpēc par vienu no vispopulārākajiem veidiem ir divpusējās līmlentes uzlīmēšana zem galda. Dažu noklausīšanās iekārtu komplektā jau ietilpst divpusējā lente, ar kuru jūs varat piestiprināt noklausīšanās ierīci tur, kur jums ir ērti.

Ja jūs nevarat izdomāt, kur var paslēpt noklausīšanās ierīci, lai neviens to neredzētu, tad varat izvēlēties noklausīšanās iekārtu, kura tiks iebūvēta noteiktajā parastajā priekšmetā. Tā var būt datorspēle, pagarinātājs, USB atslēga, lādētājs vai uzlādes vads. Visas mantas izskatās kā īstas, tāpēc neradīsies nekādu aizdomu. Vēl jo vairāk tās arī izpilda savas tiešās funkcijas, tāpēc cilvēks, kurš izmanto pagarinātāju, piemēram, pat neturēs aizdomās, ka viņu noklausās.

Protams, noklausīšanās arī var notikt atklāti. Tas notiek tādos gadījumos, kad jūs noklausāties savus nepilngadīgos bērnus. Vēl viens variants – kad jums nav iespējas regulāri apmeklēt savus pusmūža vecākus, un jūs vienmēr gribat uzzināt, vai viss viņiem ir kārtībā. Tādos gadījumos jūs brīdināt, ka dzirdēsiet visu, kas notiek, un nevienam nav jāiebilst jums.

Pēc tam novērtējiet, cik bieži jums būs piekļuves iespēja „vabolītei”, lai paņemtu to uzlādēšanai. Ja jūs varat to bieži veikt, tad gaidīšanas režīma ilgumam nav lielas nozīmes. doo Tomēr, ja noklausīšanās „vabolīte” būs kaut kur tālu no jums, piemēram, citā pilsētā, un to nevarēs uzlādēt bieži, tad ir svarīgi izvēlēties ierīci ar ilgu gaidīšanas režīmu. Viena no šādām ierīcēm ir gsm atzvanoša noklausīšanās ierīce „ilgstošas darbības“, kurai gaidīšanas režīms turpināsies līdz 30 dienām. Mums esošā „vabolīšu” sortimentā visilgākais gaidīšanas režīms noklausīšanās ierīcēm turpinās līdz 60 dienām.

Ir ļoti ērta un populāra klientu vidū atzvanīšanas funkcija. Kas padara šo funkciju par īpašu atzvanīšanas funkciju? Jums nav nepieciešams pastāvīgi zvanīt un notvert brīdi, kad sāksies saruna. Kad ir aktivizēta atzvanīšanas funkcija, tad noklausīšanās ierīce reaģē uz skaņu un zvana jums. Viss, kas jums ir jādara – atbildēt un klausīties sarunu. Tāpēc tiem, kas vēlas ietaupīt savu laiku, ir ieteicama noklausīšanās ierīce ar šo funkciju. Vienai no ierīcēm arī ir kustību noteikšanas funkcija. Tas nozīmē, ka noklausīšanās ierīces piezvanīs jums, kad konstatēs kustību telpā, kur tā atrodas.

Tiem, kam patīk daudzfunkcionālās ierīces, mēs varam piedāvāt noklausīšanās ierīces ar balss ierakstīšanas funkciju. Ja jūs ne vienmēr varat atbildēt, kad ir aktivēta atzvanīšanas funkcija, vai jūs ne vienmēr varat veikt zvanu vajadzīgajā laikā, vienkārši aktivējiet balss ierakstīšanas funkciju, izmantojiet SMS komandas, un vēlāk jūs varēsiet noklausīties jūs interesējošo sarunu.

Vislabākajai skaņas kvalitātei izvēlieties noklausīšanās ierīci ar ārējo mikrofonu. Ārējais mikrofons nodrošina vislabāko skaņas kvalitāti. Tomēr ir svarīgi zināt, ka neviena, pat visdārgākā noklausīšanās ierīce, nenodrošinās kvalitāti un skaņas skaidrību, ko var nodrošināt diktofons. Tāpēc, ja ir svarīga skaņas kvalitāte, jums ir jāizvēlas diktofons, nevis „vabolīti”. Šis noteikums ir attiecināms uz noklausīšanos automobilī. Ja automobilis kustas ar ātrumu, lielāku par 30 km/st., jūs, visdrīzāk, neko sadzirdēsiet, jo tādos gadījumos ir nepieciešams diktofons.

Tādējādi, izvēloties „vabolīti”, ņemiet vērā sekojošos parametrus: gaidīšanas režīms, vajadzība pēc slepenības, vieta, kur tiks uzstādīta, vajadzība pēc atzvanīšanas funkcijas. Ja pēc šī raksta jums joprojām ir grūti nolemt, kādu noklausīšanās attālumā ierīci izvēlēties, jūs varat piezvanīt pa sniegtiem numuriem vai uzrakstīt uz elektronisko pastu. Izklāstiet savas vajadzības, un mūsu konsultanti palīdzēs jums izvēlēties optimālo variantu.