Noklausīšanas ierīču detektors

Noklausīšanas ierīču detektors —ir lieta, kas nav nepieciešama visiem. Detektors ir nepieciešams, ja jūtat, ka kāds Jūs noklausās, vēro vai seko Jūsu automašīnai. Fakts, ka nepiederīgie zina noteiktu informāciju, kuru viņi nevarēja uzzināt, norāda, ka Jums kāds seko. Dzīvē ir patiešām brīnumainas sakritības, tādēļ, ja pēc meklēšanas Jūs neatradāt nekādu izsekošanas aprīkojumu, nesteidzieties apšaubiet noklausīšanas ierīču detektora kvalitāti. Noklausīšanas ierīču detektors palīdz atklāt noklausīšanas ierīces, IP kameras, GPS izsekošanas ierīces. Visu, kas pārraida signālu. Diemžēl detektori nevar atklāt ierakstīšanas kameras un balss ierakstītājus, kas veic ierakstu iekšējā atmiņā.

Neapšaubāmi visticamākais variants ir uzticēt meklēšanu īpaši apmācītam cilvēkam. Kāpēc? Viņš zina visas vietas, kur var paslēpt novērošanas aprīkojumu, var redzēt to, ko noklausīšanas ierīču detektors neatrod. Tomēr dažreiz ir jāizmeklē daudzas vietas un automašīnas, tāpēc ir vērts iegādāties savu RF detektoru. Uzticamākais ir profesionālais 1207i detektors. Tas atrod tādus signālus kā: LTE, CDMA, GSM, DCS, WCDMA, 3G, 4G PCS, DECT, Bluetooth, Wi-Fi, Wi-Max, savukārt lētāki detektori parasti atrod tikai GSM un LTE. Dažreiz var pietikt ar lētāku detektoru, taču ir svarīgi atcerēties, ka, ja izsekošanas aprīkojums izstaro citus signālus, nevis GSM vai analogo signālu, detektors tos neatrod.

Bieži cilvēki jautā, vai noklausīšanās ierīču detektors var atrast miega režīmā esošo aprīkojumu. Miega režīmā esošs aprīkojums meklēšanas laikā var neizstarot nekādu signālu. Mūsu tiešsaistes veikalā miega režīmā esošu aprīkojumu atrod 2 spiegprogrammatūras detektori - Rax un Mobfinder. Mobifinder ir piemērotāks automašīnu pārmeklēšanai, Rax – telpu pārmeklēšanai. Darbības princips ir vienkāršs - Jūs atstājat detektoru uz laiku (dienu vai ilgāk) automašīnā vai telpā. Ja šajā laikā izsekošanas ierīce tiek aktivizēta, detektors uztvers šo signālu un ierakstīs to atmiņā. RF detektoru ierakstos Jūs atradīsit signāla laiku un to, kāds signāls tika uztverts, kas nozīmē, ka ir jāveic rūpīga izmeklēšana.

Jūs, iespējams, domājat, kāpēc jāizvēlas dārgais detektors, ja tas neatrod miega režīmā esošas ierīces. Atbilde ir vienkārša – noklausīšanas ierīču detektors reāllaikā ir ievērojami jutīgāks un labāk uztver signālus, kas padara to uzticamāku, veicot meklējumus reāllaikā. Jā, pārmeklēšanu reāllaikā var veikt arī ar atmiņā ierakstošiem detektoriem, taču tie nav tik precīzi. Tādējādi detektora, kas paredzēts pārmeklēšanai reāllaikā, priekšrocība ir tā, ka tas ir ļoti jutīgs, un atmiņā ierakstošā detektora priekšrocība ir tā, ka tas var atrast miega režīmā esošo aprīkojumu.

Bieži rodas jautājums, kāpēc reāllaika pārmeklēšanas detektoriem ir tik atšķirīgas cenas. Viss ir atkarīgs no tā, cik signālus uztver detektors, un no detektora jutīguma. Parasti gadās, ka jo dārgāks ir detektors, jo vairāk signālu tas uztver, kas nozīmē, ka izsekošanas aprīkojuma atrašanas iespējas ir lielākas. Noklausīšanās ierīču detektori parasti darbojas, izmantojot GSM, taču ir arī noklausīšanās ierīces, kas izstaro tādus signālus kā WIFI vai Bluetooth, tāpēc vienkāršs noklausīšanās ierīču detektors tās noteikti nevarēs atrast. Lētākie noklausīšanas ierīču detektori nav ļoti uzticami, un tāpēc var Jūs maldināt, reaģējot, piemēram, uz kontaktligzdām. Vēl viena nianse, lētāki detektori tiek ražoti Ķīnā un dārgāki Eiropā, tāpēc to kvalitāte ir atšķirīga. Detektoru lietošana parasti ir ļoti viegla, bieži vien nospiežot vienu pogu. Lai izvairītos no nevajadzīgiem traucējumiem un kļūdām, ir ieteicams veikt izmeklēšanu ar minimālās jutības iestatījumu. Atmiņā ierakstošiem detektoriem ir sarežģītāka vadība, taču tā nav problēma, jo komplektā ir detalizēta instrukcija angļu valodā.

Ja pēc šī raksta joprojām nevarat izlemt, kuras spiegprogrammatūru atrašanas ierīces Jums ir piemērotas, lūdzu, sazinieties ar mums. Gūstot priekšstatu par visu situāciju un budžetu, mēs varēsim Jums piedāvāt labāko variantu. Visiem produktiem ir 1 gada garantija, tādēļ ja ierīce tiks bojāta viena gada laikā, mēs to salabosim vai aizstāsim ar jaunu.