Preču salīdzināšana (0)


DATORA SEKOŠANA USB ATSLĒGA

DATORA SEKOŠANA USB ATSLĒGA

Šī ierīce paredzēta slepenai datora izsekošanai. Ar šo ierīci – spiega programmu varēsiet vērot darb..

130,00€ Ar nodokļi: 130,00€

SLEPENA DATORA IZSEKOŠANAS PROGRAMMA

SLEPENA DATORA IZSEKOŠANAS PROGRAMMA

Saņemiet no datora visu – no klaviatūras spiešanas līdz ekrāna fotogrāfijām. Tagad datora izsekošana..

145,00€ Ar nodokļi: 145,00€

DATORA IZSEKOŠANA USB ATSLĒGA EMAIL

DATORA IZSEKOŠANA USB ATSLĒGA EMAIL

Šī ierīce ir paredzēta slepenai datora izsekošanai. Ar šo programmatūru – spiegošanas programmu varē..

171,00€ Ar nodokļi: 171,00€

Rāda no 1 līdz 3 kopā 3 (Kopā lapu - 1)

Datoru izsekošana

Datoru izsekošanas programma - iespējams, dzirdot šos vārdus, gandrīz katrs atrastu kādu, kura datoru viņš vēlētos izsekot. Esot piekļuvei pie kādas personas datora, var uzzināt ļoti daudz informācijas, jo mūsdienās cilvēks savā datorā glabā praktiski visu savu dzīvi. Ir ļoti svarīgi, ka izsekošanas programma datorā nav redzama, tāpēc persona, kura dators ir izsekojams pat nenojautīs, ka viņa dators ir izsekojams. Turklāt, tā kā datora izsekošanas programma nav redzama, tad to atrast un iznīcināt nav iespējams. to nav iespējams atklāt un iznīcināt. To neredzēs pat sistēmas procesos.

Pastāv trīs izspiegošanas programmu ierīču veidi. Kā tās atšķiras? Pirmkārt, apkopojot šiek tiek citādāku informāciju un darbību. Datora sekošana usb atslēga ir viena no lētākajām, pēc izvēlētā laika intervāla fotogrāfē ekrānu un ieraksta mājaslapu, programmu, skype, facebook utt. Teksta informāciju. Lai ierakstītu šo programmu, jums ir jāpievieno USB atslēga ar izspiegošanas programmu vēlamajam datoram, jāinstalē sīkrīks un pēc kāda laika atkal jāpieslēdz USB atslēga un jāsaņem visa savāktā informācija ar vienu pogas klikšķi. Dārgākai izsekošanas programmai ir viena liela priekšrocība - tā var nosūtīt ekrānuzņēmumus tieši jums uz e-pastu. Vienkārši izvēlieties laika intervālu un iegūstiet ekrāna attēlu no datora, kuru izsekojat. Tam ir arī citas priekšrocības. Šī spiegošanas programma var ierakstīt informāciju no neierobežota daudzuma datoru, un tā ir arī lietuviešu valodā. Programma tiek ierakstīta vajadzīgajā datorā, pievienojot tam USB atslēgu. Svarīgi atzīmēt, ka visas iepriekš minētās programmas darbojas tikai ar Windows XP, Vista, 7, 8, 9 un 10 operētājsistēmām.

Datora izspiegošana ir nepieciešama vairākos gadījumos. Bieži vien datori uzņēmumos tiek izsekoti, un tā noteikti nav paranojas izpausme. Līdz šim informācijas noplūdes dēļ ir cietušas 89% pasaules uzņēmumu, un 61% tas ir nodarījis milzīgus zaudējumus. Ja jūsu menedžeris tā vietā, lai zvanītu klientiem, čato ar draugiem facebookā vai meklē internetā, kur šovasar atpūsties, tāds menedžeris uzņēmumam rada vidēji EUR 150 mēnesī. Un tas ir tikai viens strādnieks! Bet, ja uzņēmumā tā strādā lielākā daļa darbinieku, tad zaudējumu apmērs ir biedējošs. Informācijas noplūdes problēma uzņēmumos ir ļoti aktuāla. Nekad nevar zināt, cik uzticams ir darbinieks. Ir darbinieki, kuri par noteiktu summu nopludina konkurentiem informāciju par uzņēmumu. Tāpat negodīgs darbinieks aizejot no darba, var izmantot uzņēmuma datu bāzi.

Mēs visi labi zinām, ka likums garantē pilnīgu privātumu. Teorētiski nevienam nav tiesību lasīt mūsu saraksti. Darba devējiem bieži rodas jautājums, vai ir likumīgi ierakstīt datora izsekošanas programmu darbinieka datorā? Ir svarīgi zināt, ja sarakste notiek tiešu darba pienākumu laikā, tad situācija mainās. Lieta ir tāda, ka darba devējs pērk sava darbinieka personīgo laiku, kas kļūst par darba laiku un zaudē jūsu personīgā laika statusu. Tādējādi attiecīgais konstitucionālais pants uz viņu vairs neattiecas. Turklāt biznesa plūsmas nepieder darbiniekam un neatkarīgi no tā, vai viņi izmanto savu vai uzņēmuma messengeri - viss, kas darba vietā iet caur darbiniekiem, automātiski pieder uzņēmumam.

Protams, ir ļoti svarīgi nepārspīlēt, jo pārmērīga uzraudzība un kontrole ievērojami palielina darbinieku stresa līmeni un veicina vēlmi nomainīt darba vietu. Turklāt, radošā procesa laiku kontrolēt nav iespējams, tāpēc kontrolēt radošās profesijas pārstāvjus nav vērts.

Spiegošanas programma var būt aktuāla ne tikai uzņēmumiem. Tos izmanto arī personīgiem mērķiem, piem., ja otras puses rīcība ir aizdomīga un jūs domājat, ka atbildes varat atrast datorā, tad datora izsekošanas programma atbildēs uz visiem jautājumiem. Visām programmām ir instrukcijas, tāpēc jums tiešām nebūs jāuztraucas par to, ka tās nevarēsiet ierakstīt.