Preču salīdzināšana (0)


DETEKTORS LED

DETEKTORS LED

Noklausīšanās ierīču detektors paredzēts bezvada noklausīšanās un video novērošanas, kā arī citu sle..

52,00€ Ar nodokļi: 52,00€

FREKVEČU MĒRĪTĀJS DM-2

FREKVEČU MĒRĪTĀJS DM-2

Šī ierīce parāda radioviļņu raidītāja frekvenci un jaudu. Varēsiet noteikt slepeno noklausīšanās ier..

95,00€ Ar nodokļi: 95,00€

DETEKTORS RD10

DETEKTORS RD10

Ierīce paredzēta bezvadu noklausīšanās ierīču, video novērošanas ierīču un citu slepeno ierīču atraš..

119,00€ Ar nodokļi: 119,00€

DETEKTORS 1203i

DETEKTORS 1203i

Ļoti kvalitatīva ierīce bezvadu noklausīšanās ierīču, video novērošanas ierīču un citu slepeno ierīč..

359,00€ Ar nodokļi: 359,00€

DETEKTORS RAKSA iDet

DETEKTORS RAKSA iDet

Šis profesionālais detektors ļaus Jums atklāt arī aizmigušas noklausīšanās ierīces. Ierīce var skanē..

631,00€ Ar nodokļi: 631,00€

DETEKTORS MOBIFINDER 5

DETEKTORS MOBIFINDER 5

Mobihfinder ir mobilo tīklu detektors, kurš uztver GSM un LTE frekvences. Šis ir labākais aizmigušo ..

649,00€ Ar nodokļi: 649,00€

PROFESIONĀLS DETEKTORS 1207i

PROFESIONĀLS DETEKTORS 1207i

Profesionāls noklausīšanās ierīču detektors, kurš palīdz atrast parastās bezvada noklausīšanās ierīc..

670,00€ 790,00€ Ar nodokļi: 670,00€

Rāda no 1 līdz 7 kopā 7 (Kopā lapu - 1)

Detektori

Noklausīšanās ierīču detektori ir diezgan reta ierīce. Sajūta, kad jums šķiet, ka jūs novēro, dzird vai redz, droši vien ir pazīstama visiem. Tad šķiet, ka sienām ir ausis, galdam acis, un tam visam pa virsu kaut kur ir iebūvēts GPS izsekotājs. Bieži vien šī ir maldinoša sajūta un izrādās, ka tas ir tikai mūsu fantāziju auglis, taču ir reizes, kad visas šīs aizdomas tiek apstiprinātas. Kā uzzināt vai tā ir realitāte vai tikai fantāzija? Pavisam vienkārši, ir jāizmanto noklausīšanās ierīču detektors. Tā saucamais „vabolīšu“ detektori palīdzēs atrast ne tikai noklausīšanās ierīces, bet arī slepenās kameras un GPS izsekotājus.

Tirdzniecībā noklausīšanās ierīču detektori ir ne mazāk pieprasīti kā pašas noklausīšanās ierīces. Šobrīd tirgus var piedāvāt plašu ierīču klāstu par dažādām cenām, kas ļauj atklāt un izsekot noklausīšanās ierīces. Kā tās atšķiras? Pēc būtības atšķiras ar kvalitāti un uztverto signālu daudzumu. Vienkāršākās ierīces uztver GSM, UHF, VHF un citas radiofrekvences. Vissarežģītākie noklausīšanas ierīču detektori var noteikt ne tikai radiofrekvences, bet arī sarežģītus digitālos protokolus, tādus kā 3G, 4G, WiFi un Bluetooth. Mūsu veikalā ir pieejams profesionāls detektors 1207i. Klienti bieži jautā: Vai noklausīšanās ierīču detektors var atrast neaktīvas noklausīšanās ierīces? Nē, lai detektors atklātu aizmigušās noklausīšanās ierīces, ir nepieciešams īpašs aprīkojums, un pat ar to neaktīvas ierīces var atrast tikai automašīnā. Jautāsiet, vai ir iespējams atrast noklausīšanās ierīci bez detektora? Teorētiski iespējams, bet faktiski tas ir gandrīz neiespējami. Tas notiek tāpēc, ka neviens neatstāj noklausīšanās ierīci redzamā vietā, jo tas vienkārši tiktu atrasta. Noklausīšanās ierīces parasti tiek slēptas ļoti rūpīgi. Iedomājieties, cik ilgs laiks jums būtu nepieciešams, lai izmeklētu katru automašīnas vai istabas stūri? Ļoti daudz. Tāpat paturiet prātā, ka vienmēr atradīsies kāda vieta vai slēptuve, par kurām jūs pat neiedomājāties, ka tāda pastāv. Vai pēc šādas izmeklēšanas jūs iegūsiet sirdsmieru un drošības sajūtu? Noteikti nē, tāpēc galu galā jums būs vajadzīgs detektors.

Detektori var būt gan analogie, gan digitālie. Analogie detektori reaģē uz noklausīšanās ierīces signālu reālā laikā. Digitālie detektori var arī piefiksēt noklausīšanās ierīces darbību un ierakstīt datus atmiņā. Šī funkcija ir nepieciešama, lai atrastu dziļi aizmigušās noklausīšanās ierīces, kuras var ieslēgties diennakts laikā tikai uz 10 minūtēm, pārējā laikā neizplatot nekādu signālu. Atstājot šādu detektoru mašīnā vai iekštelpās vismaz uz 24 stundām, uzzināsiet kurā laikā ieslēdzas raidītājs. Šīs vienreizējās ierīces iespējas to sadārdzina.

Vabolīšu meklētājs ir pieejams ikvienam. Jums tiešām nav jābūt profesionālam spiegam vai detektīvam, lai izmeklētu istabu vai automašīnu, jo tos ir ļoti viegli izmantot. Viss, kas jums jādara, ir jāieslēdz detektors un jāuzrauga LED lampiņas. Vajadzētu zināt, ka izsekošanas ierīces var raidīt dažādus signālus. Ja detektoram ir mazs uztveramo signālu daudzums, iespējams, ka aprīkojums netiks atklāts, jo tā raidīto signālu vabolīšu meklētājs vienkārši neatpazīs. Kuru detektoru izvēlēties? Vienkārši. Jo augstāka ir detektora kvalitāte, jo labāk tas atpazīs dažādus signālus un attiecīgi tā cena būs augstāka.