Preču salīdzināšana (0)


DIKTAFONS USB ATSLĒGA

DIKTAFONS USB ATSLĒGA

Diktofons usb atslēga paredzēts runas ierakstīšanai. Vienkārša lietošana, ilgs ieraksta laiks. Ierak..

50,00€ Ar nodokļi: 50,00€

TELEFONA AUSTIŅAS SLEPENAIS DIKTAFONS

TELEFONA AUSTIŅAS SLEPENAIS DIKTAFONS

Slepens diktafons ir maza izmēra ierīce ar austiņām. Var ierakstīt sarunas un noklausīties ierakstus..

58,00€ 101,00€ Ar nodokļi: 58,00€

DIKTAFONS PILDSPALVA

DIKTAFONS PILDSPALVA

Diktafons pildspalva paredzēts runas ierakstīšanai. Vienkārša lietošana, lieliski maskēts. Ierakstus..

59,00€ Ar nodokļi: 59,00€

DIKTAFONS USB ATSLĒGA AR SKAŅAS AKTIVĀCIJU

DIKTAFONS USB ATSLĒGA AR SKAŅAS AKTIVĀCIJU

Maskēta USB atslēga diktofons ar skaņas aktivizāciju piemērots cilvēka sarunas ierakstīšanai. Ļoti v..

60,00€ Ar nodokļi: 60,00€

SLĒPTS DIKTAFONS PIESPRAUDES

SLĒPTS DIKTAFONS PIESPRAUDES

Ja jūs sapņojat nemanāmi ierakstīt sarunas, diktofonu, brošas - tas ir tas, kas jums nepieciešams. D..

70,00€ Ar nodokļi: 70,00€

SLĒPTS DIKTAFONS STUNDĀS

SLĒPTS DIKTAFONS STUNDĀS

Tas nav vienkārši pulkstenis, ir diktofons. Viss, kas jums jādara, ir noklikšķināt uz pogas, lai sāk..

95,00€ Ar nodokļi: 95,00€

SPIEGU DIKTAFONS BRELOKS KĀ KAĶĒNS

SPIEGU DIKTAFONS BRELOKS KĀ KAĶĒNS

Visiem vecākiem ir svarīgi bērnu labklājību. Ne katrs bērns ir nosliece откровенничать un runāt par ..

95,00€ Ar nodokļi: 95,00€

DIKTAFONS MIKRO

DIKTAFONS MIKRO

Mazākais diktofons var tikt viegli paslēpts un palīdzēs ierakstīt apkārtnes skaņas. Ļoti maza izmēra..

99,00€ Ar nodokļi: 99,00€

MINI DIKTAFONS

MINI DIKTAFONS

Mini diktafons ir augstas skaņas ieraksta kvalitātes. Ļoti vienkārša lietošana. Skaņas ierakstus var..

99,00€ Ar nodokļi: 99,00€

DIKTAFONS SLĒPTĀS ĀRĒJĀ AKUMULATORU (POWERBANK)

DIKTAFONS SLĒPTĀS ĀRĒJĀ AKUMULATORU (POWERBANK)

Tas ir slēpts diktafons, ksenona ārējā akumulatoru. Slēpts diktofons ir 2 ieraksta režīmi. Pirmais -..

119,00€ Ar nodokļi: 119,00€

SIGNALIZĀCIJAS PULTS - DIKTAFONS

SIGNALIZĀCIJAS PULTS - DIKTAFONS

Diktafons signalizācijas pultī runas ierakstīšanai. Ir iespēja aktivizācija no skaņas. Skaņas aktivi..

130,00€ Ar nodokļi: 130,00€

GSM ATZVANOŠA NOKLAUSĪŠANĀS IERĪCE „ILGSTOŠAS DARBĪBAS“

GSM ATZVANOŠA NOKLAUSĪŠANĀS IERĪCE „ILGSTOŠAS DARBĪBAS“

Noklausīšanās ierīce apkārtnes noklausīšanai. Šī ir vienīgā GSM noklausīšanās ierīce ar tik ilgu g..

142,00€ Ar nodokļi: 142,00€

PROFESIONĀLS DIKTAFONS

PROFESIONĀLS DIKTAFONS

Profesionāls mazs diktofons paredzēts augstākās skaņas kvalitātes ierakstīšanai. Iespējama skaņas ak..

249,00€ Ar nodokļi: 249,00€

Rāda no 1 līdz 13 kopā 13 (Kopā lapu - 1)

Diktafoni

Slepenais diktofons ir profesionāla digitālā ierakstīšanas sistēma. Tas var būt nepieciešams vairākos gadījumos, jo informācijai var būt dažādas formas, un tās ievākšanai ir nepieciešams izmantot specializētu aprīkojumu.

Slepenie diktofoni ir labāki ar to, ka tiem ir ļoti jutīgs mikrofons, kas ļauj tiem ierakstīt daudz lielākā perimetrā nekā parastie diktofoni, un ieraksta kvalitāte ir ārkārtīgi augsta. Parastie balss ierakstītāji informāciju var ierakstīt tikai tad, ja balss vibrācija ir tuvu. Diktofons ir atstājam tieši telpā vai birojā, nebaidoties, ka kaut ko nedzirdēt.

Cik ilgi diktofons var ierakstīt pēc vienas uzlādes? Viss atkarīgs no diktofona. Daži diktofoni ieraksta līdz pat 75 stundām. Parasti tik ilgs ieraksts nav vajadzīgs. Maz ticams, ka darbība notiks 75 stundas pēc kārtas, tāpēc šāda veida slepenie diktofoni ir aprīkoti ar balss aktivizēšanas funkciju. Tas nozīmē, ka diktofons ierakstīs tikai tad, ja vidē, kur tas ir atstāts, ir skaņa. Šī funkcija palīdz taupīt akumulatora darbības laiku, tāpēc diktofons pēc uzlādes strādā daudz ilgāk. Balss aktivizēšanas funkcijai ir arī tāda priekšrocība, ka diktofons ierakstīs tikai nepieciešamo informāciju, un tas neierakstīs ilgus un nevajadzīgus klusumus. Ja ir audio aktivizēšanas funkcija, diktofons ir gaidīšanas režīmā. Gaidīšanas režīms var būt līdz 125 dienām. Šis režīms ir ļoti nepieciešams, ja nav pastāvīgas piekļuves ierakstītājam, lai pārsūtītu un ielādētu failus.

Kā izskatās slepenais diktofons? Galvenokārt tas ir mini ierakstītājs, kuru var viegli paslēpt telpā vai pat starp personīgajām lietām. Sava mazā izmēra dēļ tas ir gandrīz nemanāms. Protams, ir arī balss ierakstītāji, kas ir maskēti kā kaut kādā ikdienā lietojamā priekšmetā: USB atslēga, pildspalva, automašīnas pults u.c. Šādu diktofonu ieguvums ir tāds, ka tos nevajag pat slēpt, jo nevienam pat nebūs aizdomas, ka tas var būt diktofons. Visaugstākās kvalitātes maskētais diktofons mūsu veikalā ir signalizācijas pults – diktofons. Tam ir ļoti jutīgs mikrofons īpaši augstas kvalitātes ierakstīšanai.

Slēptais diktofons ir vajadzīgs tad, ja ir vajadzība iegūt kādus pierādījumus vai izvirzīt apsūdzību. Cilvēki, nezinādami, ka saruna tiek ierakstīta, rīkojas drosmīgi un nebaidās kaut ko apsolīt, jo galu galā jūs neko nepierādīsiet. Bieži vien šādas nepatīkamas situācijas rodas starp biznesa partneriem, kuri sola vienu un dara citu. Kad runa aiziet līdz tam, ka vienošanās rezultātam, tad partneris izliekas, ka neko tādu nav teicis un nesaprot, par ko runā. Šādu neuzticamu partneri "nolaiž uz zemes" ieraksts no slepenā diktofona. Diktofons var būt vajadzīgs arī tad, ja ir nepieciešama noteikta sensitīva informācija. Tā kā diktofons ir mazs un jutīgs, to nevajadzēs likt uz sarunu galda. Tas varēs atrasties jūsu kabatā vai somā. Pēc sanāksmes viss, kas jums jādara, ir lejupielādēt ierakstus datorā un tos noklausīties. Diktofons ir labāks par noklausīšanās ierīci, kad jums ir nepieciešams saglabāt ierakstus un tos atskaņot jebkurā laikā. Noklausīšanās ierīce neieraksta skaņu, tāpēc, ja jūs tieši tajā brīdī nedzirdat teikto, tad jūs nekad neuzzināsiet par sarunas esamību. Vēl viena balss ierakstītāja priekšrocība salīdzinājumā ar noklausīšanās ierīci ir tā bezmaksas lietošana ārzemēs. Piemēram, jūsu vīrs dodas komandējumā, un jūs vēlaties zināt, ko viņš tur dara? Jūs varat ievietot noklausīšanās ierīci starp viņa personīgajām mantām, bet atcerieties, ka ārzemēs ir citi tarifi, tāpēc pat minūte noklausīšanās var jums dārgi maksāt. Un minūtes nebūs pietiekami, vai ne? Problēma ir ne tikai cenā, bet arī faktā, ka dažu operatoru kartes ārzemēs vienkārši nedarbojas. Ar diktofonu viss ir vieglāk. Jūs izvēlaties diktofonu ar ilgu gaidīšanas režīmu, un ierakstīšana notiks visu komandējuma laiku. Kad vīrs atgriezīsies no komandējuma, jums atliek tikai paņemt diktofonu un noklausīties ierakstus. Ar diktofonu jūs varat iet arī uz apmācībām vai semināriem, kur ierakstīšana ir aizliegta, jo jūs neviens nepieķers. Protams, mēs varam ierakstīt arī telefona diktofonā, bet, ja mums būtu jāizņem tālrunis, dalībnieki redzētu, ka viss tiek ierakstīts, un tad jums varētu rasties nepatikšanas. Mīnuss ir arī tas, ka tālruņa balss ierakstītāja jutība ir ievērojami zemāka.