Preču salīdzināšana (0)


SLEPENAS BEZVADA AUSTIŅAS GOLD

SLEPENAS BEZVADA AUSTIŅAS GOLD

Mini austiņas liekamas ausīs. Sistēma tiek pieslēgta pie mobilā telefona un bez vadu palīdzības dzir..

50,00€ Ar nodokļi: 50,00€

BLUETOOTH SLEPENAS AUSTIŅAS MINI

BLUETOOTH SLEPENAS AUSTIŅAS MINI

Bluetooth slepenās austiņas palīdzēs uzturēt slepenu tīklu ar sarunbiedru caur mobilo telefonu. Tās ..

105,00€ Ar nodokļi: 105,00€

BLUETOOTH AUSTIŅAS EKSĀMENIEM

BLUETOOTH AUSTIŅAS EKSĀMENIEM

Maza austiņa ieliekama ausī. Uz kakla liekama cilpa – induktīva spole ar bluetooth ierīci. Sistēma d..

113,00€ Ar nodokļi: 113,00€

Rāda no 1 līdz 3 kopā 3 (Kopā lapu - 1)

Eksāmeniem

Austiņas eksāmeniem – par tik brīnišķīgu lietu, iespējams, sapņo katrs students. Iedomājieties, cik daudz laika un enerģijas varētu ietaupīt, negatavojoties eksāmeniem? Jūs varētu spēlēt datorspēles vai vāļāties gultā visu dienu. Slepenās austiņas ir īsts glābiņš. Šādas domas bieži ienāk prātā gandrīz katram studentam. Tomēr ir svarīgi zināt, ka austiņu lietošana eksāmena laikā ir stingri aizliegta, tāpēc jūs ne tikai riskējat neatgriezeniski atstāt universitātes vai koledžas sienas, tāpat jums var būt nepatikšanas ar likumdošanu. Vai tiešām jums tas ir vajadzīgs? Vai vēlaties sabojāt savu reputāciju uz visu atlikušo dzīvi?

Protams, jūs vienkārši varat uzrakstīt tā saucamo „špikeri“ un visu norakstīt. Tomēr ir svarīgi paturēt prātā, ka paša "špikera" izgatavošana prasa daudz laika, ko varat veltīt sev. Eksāmena uzdevumus nekad nevar zināt pirms laika, tāpēc atrast vajadzīgo informāciju ir grūti un riskanti. Runājot par risku, jāpiemin, ka „špikeri“ ir jāmāk lietot tā, lai to neviens nepamana. Ir pasniedzēji, pie kuriem vienkārši nav iespējams norakstīt, jo viņi ne tikai uzrauga visu notiekošo, bet arī pārbauda kabatas pirms eksāmena.

Visbeidzot, eksāmena laikā jūs piedzīvosiet ārkārtīgi lielu stresu. Stresa laikā cilvēki mēdz izturēties neapdomīgi un neatbilstoši situācijai, tāpēc var viegli nodot, ka izmanto austiņas. Austiņa ir paslēptas dziļi ausī un ir pilnīgi neredzamas. Induktīvā cilpa ir uzlikta ap kaklu, un, tā kā tā ir paslēpta zem drēbēm, tā nav redzama. Austiņas ir savienojamas ar tālruni, kuru arī var viegli paslēpt kaut kur zem drēbēm. Vienas slepenās austiņas ir bezvadu – austiņu sistēma ir savienojama ar tālruni izmantojot bluetooth, bet citas austiņas ir vada – austiņu sistēma ar tālruni savienojas tieši, izmantojot tālruņa austiņu ligzdu. Bluetooth austiņas eksāmeniem ir vienreizējas ar to, ka tām nav absolūti nekādu vadu. Komplektā ir iekļauta tikai austiņa un induktīvā cilpa. Lētāko mini austiņu sistēma ar tālruni savienojas izmantojot austiņu ligzdu, un tai ir nepieciešamas divas baterijas, tāpēc, protams, ka tai ir vairāk vadu, kas kādam var radīt neērtības.

Eksāmenu austiņās ir ļoti jutīgs mikrofons, tāpēc, pēc neatbilstoši noteikumiem izturēšanās studentu domām, tās ir lieliski piemērotas mutiskajam eksāmenam, jo otrā galā esošais cilvēks perfekti dzird uzdotos jautājumus. Ko darīt rakstiskā eksāmena laikā? Pēc studentu domām, var vienkārši klusi iečukstēt mikrofonā, un, ja ir iespēja, nofotografēt un nosūtīt draugam, izmantojot Messenger, Viber vai citu programmu. Tas gan ir sarežģītāk. Vēl viens veids, kas patīk norakstītājiem studentiem, ir iegādāties īpaši maskējamu IP kameru un paslēpt to zem drēbēm. Visi uzdevumi tiks tiešraidē pārraidīti uz tās personas tālruni, kura piekrita jums palīdzēt eksāmena laikā. Vēlamies vēlreiz uzsvērt, ka austiņu lietošana eksāmena laikā var radīt nopietnas problēmas. Austiņu lietošana eksāmena laikā pārkāpj izglītības iestāžu iekšējos noteikumus.

Studenti, kuriem nav vajadzīgas zināšanas, bet pietiek tikai ar diplomu, eksāmenu austiņas uzskata par ieguldījumu. Studijas ilgst vairākus gadus, un šo gadu laikā ir desmitiem eksāmenu. Studenti, kuriem patīk norakstīt, iedomājas, ka viņi ietaupīs daudz laika un enerģijas, jo viņiem nav jāgatavojas eksāmeniem. Gan mini austiņas, gan kamera drosmīgajiem varēs kalpot visu mācību gadu. Liela priekšrocība ir ne tikai tas, ka austiņas neiedomājamā veidā var ietaupīt daudz laika un nervu, tās noteikti ietaupa naudu, ja pastāvīgi jākārto eksāmeni. Nav noslēpums, ka eksāmenu pārkārtošana ir dārga, taču ar īpašām austiņām nebūs problēmu. Bet fakts ir tas, ka tas viss ir spēkā tikai tad, ja viss norit gludi. Mēs to neiesakām. Ja esat pieķerts, tas var maksāt jums reputāciju, daudz nervu, laika un naudas. Vēl svarīgāk ir iemācīties kaut ko jaunu, nevis tikai nokārtot eksāmenu.

Austiņu pielietošana var būt arī pilnīgi citāda - bez riska un bez sliktām sekām. Tās var izmantot, piem., pasākumu laikā, kad lielas austiņas bojā jūsu tēlu un tās jums traucē. Austiņas ir ievietotas dziļi ausī, tāpēc tās ir pilnīgi neredzamas, neviens pat nepamanīs, ka jums tās ir.

Austiņas ir ļoti viegli lietojamas, un pie katra komplekta ir pievienota lietošanas instrukcija, tāpēc tās pareizi lietojot, viss noritēs gludi. Ja jums ir kādi papildu jautājumi vai neskaidrības, tad darba dienās nekautrējieties rakstīt mūsu konsultantiem, lai saņemtu jums interesējošās atbildes. Ļoti svarīgi, ka austiņām ir garantija, tāpēc jums nav jāuztraucas, ka kādu dienu tās salūzīs un būs jāizmet.