Detektori
GPS sekošanas ierīces
Slēptās kameras

Izlase

PROFESIONĀLS DETEKTORS 1207i

PROFESIONĀLS DETEKTORS 1207i

Profesionāls noklausīšanās ierīču detektors, kurš palīdz atrast parastās bezvada noklausīšanās ierīc..

670,00€ 790,00€ Ar nodokļi: 670,00€

GPS SEKOTĀJS DINO ORIGINAL

GPS SEKOTĀJS DINO ORIGINAL

GPS SEKOTĀJS - ierīce precīzai objekta atrašanās vietas noteikšanai. GPS tracker ierīcē ievietojama ..

72,00€ 115,00€ Ar nodokļi: 72,00€

DATORA SEKOŠANA USB ATSLĒGA

DATORA SEKOŠANA USB ATSLĒGA

Šī ierīce paredzēta slepenai datora izsekošanai. Ar šo ierīci – spiega programmu varēsiet vērot darb..

130,00€ Ar nodokļi: 130,00€

PILDSPALVA – SLEPENĀ KAMERA

PILDSPALVA – SLEPENĀ KAMERA

Pildspalva – slepenā kamera, tā ir maskēta kamera, kuru ir ļoti grūti ieraudzīt. Ierīce ir paredzēta..

70,00€ Ar nodokļi: 70,00€

BLUETOOTH AUSTIŅAS EKSĀMENIEM

BLUETOOTH AUSTIŅAS EKSĀMENIEM

Maza austiņa ieliekama ausī. Uz kakla liekama cilpa – induktīva spole ar bluetooth ierīci. Sistēma d..

113,00€ Ar nodokļi: 113,00€

MINI GSM NOKLAUSĪŠANĀS IERĪCE

MINI GSM NOKLAUSĪŠANĀS IERĪCE

Notiek vides noklausīšanās ar telefonu. Darbojas kātelefons automātiski paceļot klausuli. Noklausīša..

95,00€ Ar nodokļi: 95,00€

TELEFONA AUSTIŅAS SLEPENAIS DIKTAFONS

TELEFONA AUSTIŅAS SLEPENAIS DIKTAFONS

Slepens diktafons ir maza izmēra ierīce ar austiņām. Var ierakstīt sarunas un noklausīties ierakstus..

58,00€ 101,00€ Ar nodokļi: 58,00€

APSLĒPTĀ IP KAMERA WI-FI MODEMĀ

APSLĒPTĀ IP KAMERA WI-FI MODEMĀ

Apslēptā kamera, kura ir slēpta Wi-Fi modema imitācijā, neradīs aizdomu par slepeno novērošanu. Wi-F..

135,00€ Ar nodokļi: 135,00€

Izsekošanas iekārtas nav vajadzīgas visiem. Ir daudz cilvēku, kuru gan personiskās, gan darba attiecības ir balstītas uz uzticēšanos. Kamēr tas darbojas – viss ir kārtībā. Taču ir gadījumi, kad pēc kādiem notikumiem, darbībām vai vārdiem uzticēšanās izzūd. Tad rodas dilemma - vai cilvēks tiešām nav uzticības vērts, vai arī tās ir tikai iedomas. Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā to pārbaudīt, ir izsekošanas iekārtas iegādāšanās.

Izsekošanas iekārtas ir pieskaitāmas pie ierīces, kas ļauj ievākt personisku, ģimenes, komerciālu vai citu ar likumu aizsargātu sensitīvu informāciju, kas iegūta bez īpašnieka ziņas. Tādā gadījumā tas ir nelikumīgi un var iestāties kriminālatbildība. Tomēr izsekošanas iekārtas var izmantot arī likumīgi. Jums tikai jāinformē persona, kurai sekojat, par novērošanu un jāsaņem piekrišana. Piemēram, lai vienmēr zinātu savas sievas atrašanās vietu, jums viņa jāinformē, ka automašīnā ir iebūvēta GPS izsekošana. Ar uzņēmuma darbiniekiem situācija ir atšķirīga, jo darbā pavadītais laiks netiek klasificēts kā personīgais, tāpēc darba devējam ir visas tiesības zināt, ko darbinieks dara darba laikā. Tomēr tas būtu jānorāda darba līgumā.

Galvenās novērošanas aprīkojuma kategorijas: noklausīšanās ierīces, GPS izsekošana, diktofons, novērošanas kameras, austiņas. Noklausīšanās ierīces palīdzēs jums dzirdēt kas notiek ierīces tuvumā. Ja jums ir svarīgi uzzināt – ko apspriež sanāksmē, ko runā par jums, jums nedzirdot, šis aprīkojums būs vispiemērotākais. Nevajag darīt neko īpašu, tikai piezvanīt uz ierīcē esošo numuru, sagaidīt kad noklausīšanās ierīce automātiski atbildēs un klausīties kas notiek. Ērtības labad dažām noklausīšanās iekārtām ir atzvanīšanas funkcija, tāpēc jums nav pastāvīgi jāzvana un jāpārbauda, lai zinātu, ka saruna jau ir sākusies, jo noklausīšanās iekārtas noreaģējot uz skaņu, pazvanīs pašas. Viena no šādām daudzpusīgām noklausīšanās iekārtām ir GSM atzvanoša noklausīšanās ierīce „ilgstošas darbības“. Arī GPS izsekošanas ierīces ir ļoti vienkārši lietojamas: nosūtiet atbilstošās SMS komandas uz izsekotājā esošo numuru un savā telefonā saņemsiet saiti ar izsekojamā objekta atrašanās vietu. Dažas GPS sekošanas iekārtas var savienot ar serveri, kur redzēsit ne tikai objekta pašreizējo atrašanās vietu, bet arī visu tā maršrutu. Šī opcija ir ideāli piemērota uzņēmumiem, kuru darbinieki vada uzņēmuma automašīnas. Ja jums ir aizdomīgs patērētais degvielas daudzums vai ja darbinieks no punkta A uz punktu B ceļo ārkārtīgi ilgi, jūs vienmēr varēsiet apskatīt ieraksta vēsturi. Diktofons ir lieliska izvēle automašīnai. Ērti lietojams - ieslēdzams ar vienu pogas piespiešanu. Mašīnai braucot ātrāk par 30 km/h, standarta noklausīšanās ierīces darbojas slikti, tāpēc iespējams, ka svarīgu informāciju jūs neizdzirdēsiet. Diktofons lieliski darbojas automašīnā, laukā vai telpā. Lai sarunu noklausītos, diktofons jāpieslēdz pie datora. Spy camera ir visgrūtāk izmantojama, jo parasti ieslēgšanai nepietiek ar vienu pogas spiedienu. Ja tā ir IP kamera, tad komplektā tai ir detalizēta lietošanas instrukcija, kas izskaidro, arī ar zīmējumiem, kā to ieslēgt. Klienti vajadzības gadījumā vienmēr var sazināties ar mums, un mēs jums visu paskaidrosim un parādīsim. Austiņas ir ieslēdzamas praktiski ar viens pogas spiedienu, tāpēc ar tām nav problēmu.

Mūsu veikalā jūs atradīsit ne tikai spiegošanas piederumus (spy gear), bet arī ierīces, kas palīdzēs jums pasargāt sevi no novērošanas ierīcēm. Viena no šādām ierīcēm ir detektors. Ar detektora palīdzību jūs varēsiet atklāt noklausīšanās ierīces, slepenās kameras un GPS sekošanas iekārtas. To izmantošana ir diezgan vienkārša. Sevi pasargāt varat arī izmantojot ielikņus no noklausīšanās vai trokšņa ģeneratoru. Īpaši ielikņi telefoniem pilnībā bloķē sakarus, tāpēc nekas nevarēs pieslēgties un jūs noklausīties. Trokšņa ģenerators rada īpašas, nomācošas skaņas, tāpēc cilvēks, kas noklausās, nevarēs saprast ko jūs runājat.

Tāpat mēs sniedzam arī īpašus pakalpojumus. Ja jums ir aizdomas, ka jūsu automašīna tiek izsekota, varam to pārmeklēt. Mēs varam pārmeklēt arī jebkuru citu telpu: māju, dzīvokli, biroju vai garāžu. Ja redzat, ka jūsu tālruņa informācija ir zināma ne tikai jums, mēs varam to pārbaudīt.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu piedāvāto izsekošanas aprīkojumu un mūsu sniegtajiem pakalpojumiem, zvaniet uz norādītajiem telefona numuriem darba dienās, un mēs labprāt atbildēsim uz jūsu jautājumiem vai sniegsim palīdzību.