Preču salīdzināšana (0)


IZSEKOŠANAS IERĪČU MEKLĒŠANA

IZSEKOŠANAS IERĪČU MEKLĒŠANA

Jauns izsekot.lv sniedzams pakalpojums – izsekošanas ierīču meklēšana.Telpu pārmeklēšana līdz 30 m2..

150,00€ Ar nodokļi: 150,00€

Rāda no 1 līdz 1 kopā 1 (Kopā lapu - 1)

Pakalpojumi

Kā atklāt noklausīšanās ierīci? Atbildi zina ne katrs. Liekas, ka tajā nav nekā sarežģīta - jūs paņemat detektoru un atrodat visu slēpto izsekošanas aprīkojumu. Tomēr tas nav tik vienkārši. Jā, detektors ir lielisks palīgs noklausīšanās ierīču atklāšanā, taču dažos gadījumos ar detektoru vien nepietiek. Lai veiktu augstas kvalitātes meklēšanu, ir vajadzīgas zināšanas un papildu aprīkojums. Ir svarīgi zināt, ka, ja „vabolīte“ guļ, to būs gandrīz neiespējami noteikt ar vienkārša detektora palīdzību. Tas būs iespējams tikai tad, ja jums paveiksies un meklēšanas laikā „vabolīte“ būs pamodusies no gaidīšanas režīma. Tāpēc, ja nevēlaties riskēt, izdevīgāk ir nolīgt nozarē kvalificētu cilvēku nekā pirkt detektoru un riskēt neko neatrast. Izmantojot šīs nozares speciālistu, noklausīšanās aprīkojuma noteikšana būs daudz vienkāršāka un uzticamāka. Šāds cilvēks noteikti zina atbildi uz jautājumu "kā uziet noklausīšanās aprīkojumu".

Kur tiek veikta noklausīšanās ierīču meklēšana? Noklausīšanās ierīču meklēšanu var veikt praktiski jebkur - mājās, dzīvoklī, birojā, garāžā, automašīnā un vajadzības gadījumā pat lidmašīnā. Ir svarīgi atzīmēt, ka mēs meklējam ne tikai noklausīšanās ierīces, bet arī varam atrast slēptās kameras un GPS izsekotājus. Nav viennozīmīgas atbildes uz to, cik ilgs laiks nepieciešams novērošanas ierīču meklēšanai. Ja tā ir telpa, meklēšanas ilgums būs atkarīgs no kvadratūras. Transportlīdzekļa pārmeklēšana parasti prasa apmēram stundu. Viss notiek tavā priekšā, tāpēc tiešām nav jāuztraucas par to, ka tas ir bīstami. Rezervēt noklausīšanās ierīču pārmeklēšanu ir viegli, to var izdarīt mūsu interneta mājaslapā vai vienkārši piezvanīt.

Izsekošanu var veikt arī pa tālruni. Android ierīcēm ir diezgan daudz izsekošanas lietotņu. Ja jums ir aizdomas, ka kādam ir netieša pieeja jūsu tālruņa informācijai, mēs ļoti iesakām to pārbaudīt. Jūs nekad nezināt, kāda informācija var noplūst un kā tā ietekmēs jūsu dzīvi. Tālruņa pārbaude ir diezgan ātra, tāpēc jums nav jādomā par to, ko darīsiet, kamēr tālrunis tiek pārbaudīts. Nododiet mums tikai tālruni, un tas tiks pārbaudīts jūsu acu priekšā.

Ja jūsu tālrunī ir noklausīšanās programma, mēs to noteikti atradīsim. Ja netiks atklāta neviena programma, tas nozīmē, ka informācijas noplūdes avots ir kaut kur citur. Šajā gadījumā var pārbaudīt jūsu māju, darba vietu, automašīnu vai citas apmeklētās vietas. Dažreiz vajāšanas sajūta ir tikai cilvēka iztēles auglis. Pēc tālruņa vai telpu pārmeklēšanas un fakta, ka izsekošana netiek veikta, visas aizdomas par vajāšanu vienkārši izzūd.

Kas notiek, ja izsekošanas programma vai ierīces tiek atklātas? Kad spiegošanas programma ir atrasta, jūs saņemat norādījumus kā to atinstalēt. Tas nav sarežģīti, tāpēc jūs noteikti ar to tiksiet galā. Pēc jūsu pieprasījuma mēs varam programmu atinstalēt vai atstāt to tālrunī. Ja tiek atrasta izsekošanas ierīces, jūs tiekat informēts kur tā atrodas un to pats noņemat.