Preču salīdzināšana (0)


IP LAUKA KAMERA

IP LAUKA KAMERA

Ar IP kameras palīdzību varēsiet vērot apkārtni ar skaņu reālā laikā jeb kurā pasaules datorā vai mo..

59,00€ Ar nodokļi: 59,00€

NAKTS LAUKA KAMERA AR SD KARTI

NAKTS LAUKA KAMERA AR SD KARTI

Ar šo nakts redzamības kameru varēsiet ērti filmēt apkārtni telpā, laukā vai automašīnā. Šīs LED ka..

69,00€ Ar nodokļi: 69,00€

DZĪVNIEKU LAUKA KAMERA

DZĪVNIEKU LAUKA KAMERA

Lauka slepenā video kamera cilvēku vai dzīvnieku filmēšanai dabā, kur nav strāvas apgāde. Kamera ar..

159,00€ Ar nodokļi: 159,00€

ĀRĒJĀ SLĒPTĀ IP KAMERA PAGALMA GAISMEKĻA VEIDĀ

ĀRĒJĀ SLĒPTĀ IP KAMERA PAGALMA GAISMEKĻA VEIDĀ

Bezvadu ārējā slēptā IP kamera pagalma gaismekļa veidā video ierakstīšanai uz microSD karti vai tālv..

160,00€ Ar nodokļi: 160,00€

 LAUKA KAMERA AR GPRS/MMS

LAUKA KAMERA AR GPRS/MMS

Lauka kamera nofilmēs cilvēkus vaizvērus dabā vai citur, kur nav elektroapgāde. Kamera ar infrasarka..

179,00€ Ar nodokļi: 179,00€

IP KAMERA AR GSM KARTI 3G, 4G FULL HD

IP KAMERA AR GSM KARTI 3G, 4G FULL HD

Tā ir jaunās paaudzes IP bezvada video kamera ar SIM karti, kura atbalsta ātru video nodošanu caur 3..

219,00€ 290,00€ Ar nodokļi: 219,00€

Rāda no 1 līdz 6 kopā 6 (Kopā lapu - 1)

Ārpustelpu kameras

Āra videonovērošanas kameras ir nepieciešamas, kad darbība, kuru vēlaties uzraudzīt, notiek ārpus ēkas. Dažādu laikapstākļu un ārējās ietekmes dēļ standarta novērošanas kameras nedarbojas ilgi un attēla kvalitāte nav apmierinoša. Īpašās āra videonovērošanas kameras ir izturīgas pret lietu, sniegu, sauli, karstumu un aukstumu. Tas ir tāpēc, ka tās ir izgatavotas no ļoti stipras konstrukcijas materiāliem, kas ir paredzēti darbam nelabvēlīgos laika apstākļos. Visi šie faktori nekādā veidā neietekmē video āra videonovērošanas kameras veiktspēju un video kvalitāti. Āra vides uzraudzībai var izmantot arī medību kameras, jeb dzīvnieku novērošanas kameras.

Āra videonovērošanas kameras ir paredzētas āra zonas uzraudzībai - laukumam, mājas apkārtnei vai organizācijas ēkai. Var izmantot vienu vai vairākas kameras. Vairākas kameras parasti ir vajadzīgas, ja novērojamā teritorija ir liela, un to nevar aptvert viena kamera. Āra videonovērošanas kameras var būt aprīkotas ar atmiņas karti, kā arī var straumēt tiešraides video. Fakts ir tāds, ka āra videonovērošanas kameras, kas pārraida tiešraides video, ir daudz lietderīgākas, jo jums nav jānoņem atmiņas karte no kameras katru reizi, kad vēlaties skatīties video. Jums atliek tikai aktivizēt īpašo sīkrīku tālrunī vai datorā, un jūs jau skatāties tiešraides video. Viena no šādām kamerām mūsu veikalā ir ip kamera ar gsm karti 3g, 4g full hd. Šīs āra novērošanas kameras tehniskie parametri ir ārkārtīgi labi. Kameras izšķirtspēja full HD, regulējams skata leņķis, attālināti skatāms video, 4 kustības noteikšanas režīmi un daudzas citas priekšrocības.

Āra videonovērošanas kameras ir vajadzīgas ne tikai teritorijas novērošanai. Tā var būt noderīga arī medībās. Šim nolūkam ir īpašas dzīvnieku novērošanas kameras, kuras fiksējot kustību, nekavējoties fotogrāfē un nosūta fotogrāfijas tieši uz jūsu e-pastu, un jūs savukārt ejat uz notikuma vietu. Tas ir ļoti ērti, jo medību laikā varat vienkārši atpūsties, jums nav jāgaida, kamēr dzīvnieks parādās, jūs varat vienkārši sēdēt un malkot tēju. Liela priekšrocība ir tā, ka medību kameras darbojas bez strāvas, tām nav nepieciešama elektrība, tām ir baterijas, tāpēc kameru var uzstādīt jebkur. Dzīvnieku novērošanas kamerai ir ļoti ilgs gaidīšanas laiks, kas var ilgt līdz vairākiem mēnešiem. Kamera var būt ļoti noderīga arī kā aizsardzība pret zagļiem. Atstājot šādu kameru lauku sētā, jūs iegūsit fotoattēlu vai video ierakstu ar zagļiem vai vandāļiem.