Preču salīdzināšana (0)


SLEPENA BEZVADA KAMERA AR UZTVĒRĒJU MINI

SLEPENA BEZVADA KAMERA AR UZTVĒRĒJU MINI

Mazākā bezvada kamera tirgū var būt paslēpta jeb kur. Attēls vērojams reālā laikā. Var pieslēgt pie ..

39,00€ 59,00€ Ar nodokļi: 39,00€

AUTOMAŠĪNAS ATSLĒGA – SLEPENĀ KAMERA

AUTOMAŠĪNAS ATSLĒGA – SLEPENĀ KAMERA

Izmantojot šādas mini kameras variet slepeni filmēt vai fotogrāfēt nepievēršot apkārtējo uzmanību. M..

45,00€ Ar nodokļi: 45,00€

ENDOSKOPISKĀ KAMERA USB

ENDOSKOPISKĀ KAMERA USB

Ar šo kameru varesiet pieiet pie neizsniedzamām vietām un attēlu redzēsiet datora ekrānā. Endoskopā ..

45,00€ 73,00€ Ar nodokļi: 45,00€

KAMERA POGA

KAMERA POGA

Izmantojot šo kameru varēsiet slepeni filmēt vai fotogrāfēt nepievēršot apkārtējo uzmanību. Filmējot..

58,00€ Ar nodokļi: 58,00€

PILDSPALVA – SLEPENĀ KAMERA

PILDSPALVA – SLEPENĀ KAMERA

Pildspalva – slepenā kamera, tā ir maskēta kamera, kuru ir ļoti grūti ieraudzīt. Ierīce ir paredzēta..

70,00€ Ar nodokļi: 70,00€

SLEPENĀ KAMERA USB ATSLĒGA HD

SLEPENĀ KAMERA USB ATSLĒGA HD

Slepenā kamera USB atslēga ļaus slepeni filmēt un nepievērsīs apkārtējo uzmanību – varēsiet savākt v..

70,00€ Ar nodokļi: 70,00€

BRILLES AR KAMERU HD

BRILLES AR KAMERU HD

Kamera maskēta brillēs, kura palīdzēs savākt video un skaņas informāciju. Ērti nofilmēt tieši to ko ..

99,00€ Ar nodokļi: 99,00€

SLĒPTĀ KAMERA KAS DARBOJAS NO KUSTĪBAS

SLĒPTĀ KAMERA KAS DARBOJAS NO KUSTĪBAS

Slēptai kamerai ir neliels izmērs, to viegli paslēpt un maskēt. Tā var ierakstīt video, gan iedarbo..

99,00€ Ar nodokļi: 99,00€

ROKAS PULKSTENIS – SLEPENĀ KAMERA HD 16GB

ROKAS PULKSTENIS – SLEPENĀ KAMERA HD 16GB

Rokas pulkstenis ar neievērojamu mini kameru – tagad varēsiet uzfiksēt apkārtne video un skaņas iera..

109,00€ Ar nodokļi: 109,00€

ENDOSKOPISKĀ KAMERA AR EKRĀNU

ENDOSKOPISKĀ KAMERA AR EKRĀNU

Ar endoskopisko kameru varēsiet redzēt grūti aizsniedzamas vietas LCD ekrānā un varēsiet ierakstīt v..

149,00€ Ar nodokļi: 149,00€

IP KAMERA FULL HD GALDA PULKSTENĪ

IP KAMERA FULL HD GALDA PULKSTENĪ

IP kamera pulkstenī ar FULL HD kvalitāti sniegs jums iespēju vērot apkārtni no jeb kuras pasaule..

150,00€ Ar nodokļi: 150,00€

SIGNALIZĀCIJAS PULTS – SLEPENĀ KAMERA HD

SIGNALIZĀCIJAS PULTS – SLEPENĀ KAMERA HD

Slepenā kamera piekariņš var slepeni filmēt vai fotogrāfēt nepievēršot apkārtējo uzmanību. Augstas k..

226,00€ Ar nodokļi: 226,00€

GALDA PULKSTENIS KAMERA AR NAKTS REŽĪMU

GALDA PULKSTENIS KAMERA AR NAKTS REŽĪMU

Šis pulkstenis ir ar slepenu, augstas kvalitātes kameru, kura var filmēt arī nakts laikā. Ar kustīb..

340,00€ Ar nodokļi: 340,00€

Rāda no 1 līdz 13 kopā 13 (Kopā lapu - 1)

Spiegu kameras

Slēptās kameras mērķis nedaudz atšķiras no parastajām videokamerām. Uz jautājumu, kam vajadzīga slēptā videokamera, atbildes būs dažādas. Galvenokārt videokamera tiek saistīta ar ierīci, kas var iemūžināt dažādus skaistus un interesantus dzīves mirkļus. Laiki, kad videokameras bija ļoti dārgas, lielas un grūti pieejamas, ir pagājuši. Mūsdienās praktiski katram viedtālruņa īpašniekam ir kvalitatīva videokamera. Vienīgais mīnuss ir tas, ka ar parastajām videokamerām filmēt slepus ir ļoti grūti. Fakts ir tāds, ka, ja jūs pieķers filmējot, situācija var nebūt ļoti patīkama un dažreiz pat bīstama. Tomēr dzīvē, dažreiz, patiešām rodas nepieciešamība pēc slēptās kameras. Piemēram, vienā gadījumā micro camera ir nepieciešama, lai sevi nodrošinātu vai kaut ko pierādītu. Nav noslēpums, ka cilvēki bieži atsakās no saviem vārdiem, ja tie viņiem nav izdevīgi. Viņi apgalvo, ka neko tādu nav teikuši vai solījuši. Bet, ja visas darbus un vārdus piefiksētu slēptās kameras, tad nebūtu kur likties. Jūs jautājat, kāpēc nepieciešama slēptā kamera. Viss ir vienkārši. Ieraugot kameru, cilvēks neteiks to, ko varētu pateikt, nezinot, ka notiek filmēšana. Šāds uzfilmētais materiāls var palīdzēt sadzīves konfliktu risināšanā vai var tikt izmantots kā pierādījumus tiesā.

Slēptās kameras var lietot ne tikai privātu problēmu risināšanai, bet arī darba vietā. Īpaši tās ir vajadzīgas tur, kur darbiniekiem ir tieša saskare ar naudu – kases aparāti, rēķini utt. Jūs droši vien esat dzirdējuši stāstus, kā pazūd nauda no kases, un neviens neatzīstas par tās piesavināšanos. Kad viss tiek filmēts ar slēptu kameru, skaidrošanās nav vajadzīga. Kafejnīcās ir gadījumi, kad apmeklētāji pamet kafejnīcu nesamaksājuši rēķinu - pieceļas no galda un ar mierīgu sejas izteiksmi iziet pa durvīm. Šādos gadījumos nopelnīt naudu ir praktiski neiespējami, jo apmeklētāji, pirms apkalpošanas, viesmīli ar sevi neiepazīstina un dokumentus neuzrāda. Visnepatīkamākais ir tas, ka par šādām negodprātīgām darbībām, ir jāsamaksā viesmīlim. Sevi cienošas ēdināšanas iestādes, ciena arī savus darbiniekus un viņu intereses, tāpēc iegādājas videokameras, kuras vajadzības gadījumā var nodot policijai. Tiesa, kamerām, kuras tiek uzstādītas valsts birojos, nav obligāti jābūt slepenām, tās var redzēt, kas ir pat drošāk, jo vairums vienkārši neuzdrošināsies apkrāpt vai nozagt.

Nemiers, ka partneris jums var būt neticīgs, dažkārt var novest līdz tam, ka ir nepieciešamas slēptās videonovērošanas kameras. Piekrītiet, ka dažreiz labāk ir vienu reizi pārliecināties, nekā spīdzināt sevi ar visneiedomājamākajiem fantāziju scenārijiem. Nav jāpārdzīvo, ka partneris ievēros videokameru, jo mūsdienās tās ir paslēpjamas visneaizdomīgākajos priekšmetos.

Slēptās videonovērošanas kameras var būt dažādas. Vienas slepenās kameras ieraksta atmiņas kartē, bet citas kameras ļauj darbību redzēt tiešraidē caur īpašu telefona lietojumprogrammu. Slēptajām kamerām, kas straumē tiešraides video, ir nepieciešams internets. Web kameras ļauj jums redzēt attēlu jebkurā pasaules vietā. Kad nav nepieciešams tieši novērot notiekošo, lieliski noder kameras, kas ieraksta atmiņas kartē vai iekšējā atmiņā. Pēc kāda laika vienkārši izņemiet atmiņas karti vai pievienojiet kameru datoram un apskatiet ierakstus. Viena no slepenajām kamerām, kas ieraksta iekšējā atmiņā, ir rokas pulkstenis – slepenā kamera hd 16GB. Lieliska šīs kameras īpašība ir tā, ka tā izskatās kā īsts pulkstenis, un nevienam pat nebūs aizdomas, ka viņi tiek slepeni filmēti. Ar pilnībā uzlādētu pulksteni kamera var ierakstīt līdz pat 2 stundām, padarot to par ideālu pierādījumu iegūšanas līdzekli. Ja filmēšana nav būtiska, pulksteni var nēsāt kā aksesuāru, jo tas lieliski pilda pulksteņa funkcijas un izskatās ļoti pievilcīgi.

Slepeno videokameru klāsts ir patiešām plašs, tāpēc ikviens varēs izvēlēties savai dzīves situācijai vispiemērotāko kameru. Ja ir ļoti grūti izlemt, kuru kameru izmantot, varat sazināties ar mums, pastāstīt mums par situāciju un mēs jums palīdzēsim izvēlēties piemērotāko.